Bułgaria, Sunny Beach – atrakcje

Słoneczny Brzeg – legendarny kurort nad Morzem Czarnym w Bułgarii to idealne miejsce dla osób pragnących zaznać wypoczynku, skorzystać z pięknych, piaszczystych plaż i z bogatej oferty rozrywkowej… Ale Słoneczny Brzeg to także dotyk historii i niezapomniane wrażenia ze zwiedzania wspaniałych zabytków. Cały kurort leży nad półkolistą zatoką o długości około 10 kilometrów i szerokości do 60 metrów. Wspaniałe piaszczyste i złociste plaże, naturalne wydmy i bardzo łagodne zejścia do morza a dodatkowo krystalicznie czysta woda – to jedne z najbardziej znanych atutów Słonecznego Brzegu… ale jeżeli ktoś pragnie skorzystać z nocnych rozrywek i towarzyskiej zabawy, w Słonecznym Brzegu trafi także doskonale! Ponad 130 restauracji, mnóstwo lokali folklorystycznych oraz klubów nocnych, dyskotek, kawiarni i barów, to wystarczająca zachęta do wakacji w bułgarskim kurorcie. A kiedy jeszcze dodamy wspaniałą bazę rekreacyjną i sportową (tę wodną, ale też lądową), to wyraźnie widać, że Słoneczny Brzeg daje gwarancję wspaniałych wakacji za rozsądną cenę!

POŁOŻENIE: Słoneczny Brzeg znaduje się 25 kilometrów od lotniska w Burgas i około 100 kilometrów od lotniska w Warnie. Zaledwie 5 km od starożytnego Nesseberu, największej historycznej atrakcji bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego.

TEMPERATURY:  od maja do września występuje tu około 1700 godzin słońca, a średnia temperatura oscyluje w okolicach 27 st. Celsjusza.

Serdecznie zapraszamy!