Kołobrzeg – opis apartamentów

Pragniemy zaprosić Państwa do apartamentu w kompleksie Olympic Park w Kołobrzegu

Apartament (45m2) położony ok. 150 metrów od plaży i promenady, wokół którego rozpościerają się przepiękne tereny zielone chronione programem Natura 2000.

W budynku znajdziecie Państwo salę fitness  (bezpłatna), a także świetlicę dla dzieci. Przy budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci (na wyłączność dla osób przebywających w kompleksie). Budynek posiada całodobową recepcję.

Plan apartamentu:

  • sypialnia z 2 miejscami do spania (łóżko małżeńskie);
  • pokój dzienny z 3 miejscami do spania (sofa + łóżko polowe);
  • aneks kuchenny (w pełni wyposażony) – połączony z pokojem dziennym;
  • łazienka z prysznicem;
  • garderoba w sypialni.
  • Prosimy o zabranie własnych ręczników

 

Tuż obok obiektu zaczyna się ścieżka rowerowa o łącznej długości 30 km, biegnąca na zachód przez kołobrzeski deptak nadmorski, a na wschód przez park Natura 2000 z siedliskami rzadkich ptaków i złożami leczniczej borowiny.

OLYMPIC Park jest nowoczesnym obiektem. Cały kompleks jest w pełni bezpieczny, całodobowo chroniony i monitorowany.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się czterogwiazdkowe hotele Arka Medical Spa (****) i IKAR Plaza (****) oraz pięciogwiazdkowy hotel Marine (*****). W hotelach tych można korzystać z pełnej bazy Wellness & Spa, w tym basenu, centrum rehabilitacji, krytego kortu tenisowego.

Naszym Gościom zapewniamy maksimum bezpieczeństwa. Apartamenty mogą być każdorazowo dezynfekowane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia, potwierdzone certyfikatami. Usługa dodatkowo płatna zgodnie z cennikiem.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY OPIS APARTAMENTU